top of page
60.png

zadarmo :)

zadarmo :)

zadarmo :)

zadarmo :)

zadarmo :)

Green Pink Minimalist Summer Sale Facebook Post (1080 × 1080 px) (5).png
Smiley

Poďte sa doma učiť angličtinu! 

Za jeden týždeň plný zábavy naučíš svoje dieťa jarné slovíčka po anglicky!

pre deti od 2-7 rokov

61 (3).png

JARNÁ VÝZVA 

Wake up, Spring!

Green Orange Modern Mango Fruit Illustration Logo .png

11.03. - 17.03.2024

#ZDARMA   #ONLINE   #ANGLIČTINAPRENAJMENŠICH

Ukážem Ti, ako ľahko sa to dá!

  • čakajú Ťa zaujímavé aktivity na doma aj na von  

  • jasný návod, ako začať

  • rady a tipy ako si nastaviť domáce učenie tak, aby bolo efektívne

  • materiály na stiahnutie

  • zábava s mojou maňuškou Blue

Možno si to ešte neskúšala,

ale aj Ty môžeš svoje deti učiť doma angličtinu!

Bezpečné domáce prostredie je úplne ideálne na to, aby sa dieťa zoznámilo s novým jazykom a mama, ktorá vie po anglicky, ideálnou prvou učiteľkou!

S trochou podpory, jasnými inštrukciami, zábavnými materiálmi a jazykovým inputom od profesionála to určite zvládneš aj Ty.

 

Poď si to vyskúšať!

👉Výzva je vhodná pre tých, ktorí úplne začínajú.

👉Aj  pre tých, ktorí sa už doma učia a uvítajú nové nápady.

 

A už  za pár dní môžeš odsledovať, ako sa angličtina na Tvoje deti "lepí"  a užijete si pritom veľa spoločnej zábavy :) 

IMG_20230222_134827_edited_edited.jpg
Green Pink Minimalist Summer Sale Facebook Post (1080 × 1080 px) (2).png
Green Pink Minimalist Summer Sale Facebook Post (1080 × 1080 px) (3).png
3.png

O ČOM TO BUDE? 

Chcem Ti ponúknuť jednoduchý návod ako doma začať s angličtinou. 

🌹Začneme už 10.3. v nedeľu na úvodnej online party, aby sme sa spoznali a mala si všetky potrebné informácie.

🌹Vo výzve Ťa od pondelka do štvrtka čakajú krátke 5 minútové videá určené pre mamu, v ktorom budem zdieľať užitočné tipy k domácemu učeniu, návod krok za krokom ako doma začať a  čaká Ťa určite  množstvo A-HA momentov. 

🌹Okrem toho mám pre Teba pripravené hravé aktivity a pdf materiály k nim. Stačí vytlačiť a pustiť sa s dieťatkom do učenia. Pardón, do hry :)

🌹Celý týždeň ťa budem viesť k tomu, aby ste krok za krokom zvládli prvé slovíčka a zapájali angličtinu do jarných aktivít.

🌹 Vo štvrtok 14.3. Ťa čaká nadupaný webinár, ktorý zmení Tvoj  pohľad na učenie angličtiny. Stretneme sa naživo, aby si sa mohla pýtať, čokoľvek ťa ohľadom domáceho učenia zaujíma. 

🌹 Na víkend mám pre vás špeciálnu jarnú exteriérovú hru, v ktorej preopakujete všetko, čo sa spolu cez týždeň naučíme :) 

 Poď sa zviesť s nami na vlne, spoločne to ľahšie ide.

 

Výzva prebieha v uzavretej skupine na facebooku, kde sa vieme navzájom inšpirovať a motivovať. Sila komunity  a ľudia, ktorí smerujú na rovnaký cieľ, má veľkú moc a je dôležitou súčasťou procesu. Skupinová vibrácia  Ti pomôže zájsť ďalej, ako by si zašla sama. A je to aj väčšia zábava 😀  

Bude aj súťaž :)

 

Aby som Ťa motivovala čo najviac sa zapájať a aktivity s deťmi skúšať, súťažíme v skupine o 6 týždňový online kurz Hravá angličtina s mamou. Čím viac dní sa do výzvy zapojíš, tým väčšia je Tvoja šanca na výhru. Stačí s deťmi robiť aktivity a dať nám o tom vedieť :) 

  Výzva je ideálna pre deti od 2-6 rokov.

Každú aktivitu si viete prispôsobiť svojím potrebám a schopnostiam dieťaťa. Aj tomu, koľko už po anglicky viete. Budem o tom vo videách hovoriť. Maminke stačí mierne pokročilá úroveň angličtiny, aby mohla na dieťatko hovoriť v krátkych anglických vetách. 

Kto vás výzvou prevedie

Green Pink Minimalist Summer Sale Facebook Post (1080 × 1080 px) (3).png
InShot_20220705_150233975.jpg

Volám sa Maťa, vyštudovala som psychológiu a angličtinu a založila som malú jazykovú školu v Bratislave. Máme tu kurzy pre dospelých aj predškolské deti a posledné 4 roky učím doma aj mojich dvoch synov

Teda, najprv chodili ku mne do kurzov v jazykovke, ale rýchlo som si všimla, že najväčší pokrok vždy spravíme doma, pri spoločnom opakovaní alebo plánovaní aktivít na hodinu. 

Rovnako som si začala všímať veľké rozdiely medzi deťmi v kurzoch, ktoré doma s maminkou opakujú slovíčka a frázy z hodiny a ktoré nie. A to ma priviedlo na myšlienku, že nie ja, ale tá mama, ktorá doma v hre zapája angličtinu, je tá najlepšia učiteľka. 

Odvtedy som vytvorila už dva online programy, ktoré pomáhajú maminkám na Slovensku a v Čechách učiť angličtinu svoje detičky doma :) Lebo je to najkrajší a aj najefektívnejší spôsob, akým dieťa učiť cudzí jazyk.

 

MÁM TOTIŽ SEN, že pre generáciu našich detí bude angličtina  úplne prirodzená. Úplne pre každého z nich. Komunikácia,  štúdium, práca, dohľadávanie informácií, možnosť čerpať inšpirácie zo zahraničia. To je cieľom aj tejto výzvy, ktorá vám ukáže ako s domácim učením začať. 

Lebo verím, že to je najschodnejšia cesta, ako môj sen raz uvidieť v realite. Keď naše deti začnú vtedy, keď je učenie pre nich najprirodzenejšie.

V bezpečí, doma, s mamou. Tak, aby angličtina nebol cudzí jazyk, ktorý sa musí učiť. Ale iný jazyk, v ktorom sa s mamou často hrajú. A raz zistí, aký mu je užitočný.

ČO HOVORIA OSTATNÉ MAMIČKY?

image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
TAK POĎ DO TOHO AJ TY!
Priháška do jjarnej výzvy
bottom of page