top of page
English House, jazyková škola v Ružinove, kurzy angličtiny

WE LOVE ENGLISH!

S nami ju budete milovať tiež!


Angličtina je úžasný jazyk, ktorý otvára mnohé dvere. Ak sa máte naučiť iba jeden svetový jazyk, mala by to byť určite práve angličtina. Ak sa ich chcete naučiť viac, angličtina nesmie chýbať!  Je to Svetový jazyk s veľkým S.
Dohovoríte sa s ňou v Číne, v Nemecku aj v Braziílii. Celý internet je po anglicky a dokonca aj na Slovensku chodíme do "officu" a najímajú nás "HR manageri".

Je čas naučiť sa ju poriadne!

 

AKO JU UČÍME?

Dnes už existuje neskutočne veľa metód na výučbu jazyka a majú pozoruhodný marketingový úspech. Veď všetci túžime rýchlo a bezbolestne plynulo rozprávať a radi uveríme takmer všetkému, aby sme to dosiahli! Želateľný výsledok sa však väčšinou nedostaví, a tak i mnohí z Vás možno skáču z kurzu na kurz v márnom úsilí uľahčiť si cestu do cieľa. Frustrovaní, že to nejde, so znižujúcim sa sebavedomím, že veď ja asi nie som na jazyky.

 

Radi by sme Vám povedali, že sme vynašli zázračný elixír.

Alebo pilulku, ktorú niekokoľkrát po jedle užijete a budete spíkovať ako rodený expert...

Dnes však už vieme, že zázračné pomôcky z teleshopingu nám nezabezpečia dokonalú postavu, ani tehličky na bruchu!

 

Takže, nebudeme Vás klamať. Mávnutím čarovného prútika to nepôjde. Je načase pozrieť sa pravde do očí. Úloha naučiť sa cudzí jazyk leží na študentovi a vyžaduje jeho nemalé úsilie.

TAK, A JE TO VONKU! Dobrou správou je, že vieme ako Vám v tom pomôcť!

 

Každá nová metóda prináša so sebou niečo dobré a v niečom zase  ostáva rigídna.
English House zastáva eklektický prístup. Vyberáme si zo všetkých to najlepšie. Tak, aby sa rozvíjali všetky jazykové zručnosti harmonicky a efektívne. Pozrite sa, ako sme skladali naše puzzle:

PODSTATNÉ BODY:

 

  • učíme sa v malých skupinách po 6, maximálne 8 ľudí

  • pre ďalšie zvýšenie interakcie používame párovú prácu v triede pod dohľadom lektora

  • ku každému semestrálnemu kurzu dostanete 50% zľavu na 1 individuálnu hodinu s Vaším lektorom, ktorú je ideálne prečerpať v priebehu kurzu. Je niečo, čo Vám stále robí ťažkosti, chcete sa venovať niečomu viac do hĺbky, odstrániť nejaký nedostatok v jazyku? Lektor sa venuje iba vám, využite to!

  • požičajte si knižky z našej knižnice alebo sa prihláste na naše piatkové premietanie počas zimných večerov

  • NOVINKA: Sledujte náš blog pre užitočné rady a tipy pre štúdium jazyka

bottom of page