top of page
Martina lektorka pre deti od 3 rokov a mamičky na materskej dovolenke

Martina

Zakladateľka English House

Vyštudovala Psychológiu na Univerzite UCM v Trnave, počas druhého ročníka sa však rozhodla pridať ešte jeden odbor - Anglický jazyk a literatúru. A práve angličtina sa stala jej obrovskou vášňou - najmä preto, že jej otvorila dvere do sveta. Po skončení štúdií dva roky cestovala a  ako lektorka angličtiny pôsobila na viacerých jazykových školách predovšetkým v Juhovýchodnej Ázii.

Teraz chce pomôcť tie dvere otvoriť aj vám. Preto založila English House, jazykovú školu s priateľskou atmosférou, v príjemných priestoroch a so skvelými lektormi. Má dve malé deti a momentálne pracuje na metodológii výučby pre deti a príprave nových detských kurzov. Teší sa na Vás na hodinách Funky Monkey a Mommy & Me. V prípade akýchkoľvek otázok je pre vás k dispozícii na maili englishhouse.martina@gmail.com.

Max_edited.jpg

Max

Native Speaker - Face 2 Face

"Hello! I’m Max and I come from the United States. I started teaching in 2018 and spent the first two years teaching in Russia. My wife and I moved to Slovakia about a year ago. We lived in Banska Bystrica until recently moving to Bratislava. Love it in Slovakia :)

Outside of teaching, I love to travel and hike. Some of my favorite spots are Japan, Peru and Lebanon. It’s a great way to explore, try new foods and learn about new cultures."

S Maxom sa môžete stretnúť na individuálnych hodinách u nás v škole alebo  na vami zvolenom mieste, prípadne online :) Má veľmi príjemný, ľahko zrozumiteľný prízvuk a má skúsenosti s učením angličtiny so všetkými vekovými kategóriami. Je k dispozícii aj pre zaneprázdnených ľudí a učí aj v soboty:) 

Georgina

Native Speaker - online

Ďalší svetobežník v našom tíme. Pochádza z Británie a ako krasokorčuliarka precestovala niekoľkokrát Južnú Afriku, Mexico, Latinskú a Južnú Ameriku i Európu. V roku 2011 sa presťahovala na Slovensko a už 9 rokov sa venuje výuke angličtiny. Učí mierne pokročilých až pokročilých študentov všetkých vekových kategórií. Hodiny sú prispôsobené potrebám študenta - konverzačné, gramatické, čítanie s výslovnosťou a s porozumením a pod. Miluje prácu s ľuďmi, je spoľahlivá, trpezlivá a pozitívne motivujúca. Pre English House učí iba online.  

skype lekcie s Native Speakerom
Adam lektor na firemnú výučbu a individuálne hodiny

Adam

Je obrovským nadšencom angličtiny, ktorej sa intenzívne venuje už od malička. Magisterský titul získal v Londýne (English Literature with Creative Writing) a počas štúdií pracoval ako šéfkuchár. Momentálne sa udomácňuje opäť na Slovensku a teší sa na hodiny s vami. Dokončuje si učiteľský TEFL certifikát a venuje sa firemnej výučbe a individuálnym hodinám.  

Bezprostredný mladý muž  s kreatívnou mysľou, plný energie a dobrej nálady, to však v žiadnom prípade neznamená, že sa pri ňom môžete flákať. Spojiť tvrdú prácu so zábavou - to je Adamova špecialita!

Ivetka lektorka na individuálne hodiny

Ivetka

Študovala učiteľstvo  (slovenský jazyk / anglický jazyk) najprv na Komenského univerzite v Bratislave a neskôr na Masarykovej univerzite v Brne. Odvtedy  je verná učiteľskému povolaniu, či už v jazykových školách, alebo na gymnáziách v Bratislave. V English House učí od roku 2014 a zastrešuje primárne individuálne hodiny, prípravu na maturity a Business English hodiny. Využite jej mnohoročné skúsenosti, zodpovedný prístup k príprave na hodinu a každému klientovi a perfektné vysvetľovanie gramatiky. Určite načrie do svojej bohatej zásoby hier a interaktívnych cvičení a pripraví vám zábavnú hodinu plnú nových vedomostí. 

bottom of page