Martina lektorka pre deti od 3 rokov a mamičky na materskej dovolenke

Martina

Zakladateľka English House

Vyštudovala Psychológiu na Univerzite UCM v Trnave, počas druhého ročníka sa však rozhodla pridať ešte jeden odbor - Anglický jazyk a literatúru. A práve angličtina sa stala jej obrovskou vášňou - najmä preto, že jej otvorila dvere do sveta. Po skončení štúdií dva roky cestovala a  ako lektorka angličtiny pôsobila na viacerých jazykových školách predovšetkým v Juhovýchodnej Ázii.

Teraz chce pomôcť tie dvere otvoriť aj vám. Preto založila English House, jazykovú školu s priateľskou atmosférou, v príjemných priestoroch a so skvelými lektormi. Má dve malé deti a momentálne pracuje na metodológii výučby pre deti a príprave nových detských kurzov. Teší sa na Vás na hodinách Funky Monkey a Mommy & Me. V prípade akýchkoľvek otázok je pre vás k dispozícii na maili englishhouse.martina@gmail.com.

Ivetka lektorka na individuálne hodiny

Ivetka

Študovala učiteľstvo  (slovenský jazyk / anglický jazyk) najprv na Komenského univerzite v Bratislave a neskôr na Masarykovej univerzite v Brne. Odvtedy  je verná učiteľskému povolaniu, či už v jazykových školách, alebo na gymnáziách v Bratislave. V English House učí od roku 2014 a zastrešuje primárne individuálne hodiny, prípravu na maturity a Business English hodiny. Využite jej mnohoročné skúsenosti, zodpovedný prístup k príprave na hodinu a každému klientovi a perfektné vysvetľovanie gramatiky. Určite načrie do svojej bohatej zásoby hier a interaktívnych cvičení a pripraví vám zábavnú hodinu plnú nových vedomostí. 

Georgina

Native Speaker - online

Ďalší svetobežník v našom tíme. Pochádza z Británie a ako krasokorčuliarka precestovala niekoľkokrát Južnú Afriku, Mexico, Latinskú a Južnú Ameriku i Európu. V roku 2011 sa presťahovala na Slovensko a už 9 rokov sa venuje výuke angličtiny. Učí mierne pokročilých až pokročilých študentov všetkých vekových kategórií. Hodiny sú prispôsobené potrebám študenta - konverzačné, gramatické, čítanie s výslovnosťou a s porozumením a pod. Miluje prácu s ľuďmi, je spoľahlivá, trpezlivá a pozitívne motivujúca. Pre English House učí iba online.  

skype lekcie s Native Speakerom
Adam lektor na firemnú výučbu a individuálne hodiny

Adam

Je obrovským nadšencom angličtiny, ktorej sa intenzívne venuje už od malička. Magisterský titul získal v Londýne (English Literature with Creative Writing) a počas štúdií pracoval ako šéfkuchár. Momentálne sa udomácňuje opäť na Slovensku a teší sa na hodiny s vami. Dokončuje si učiteľský TEFL certifikát a venuje sa firemnej výučbe a individuálnym hodinám.  

Bezprostredný mladý muž  s kreatívnou mysľou, plný energie a dobrej nálady, to však v žiadnom prípade neznamená, že sa pri ňom môžete flákať. Spojiť tvrdú prácu so zábavou - to je Adamova špecialita!

lekcie s Native Speakerom

Sam 

Native Speaker - Face 2 Face

"Hello, My name is Sam and I am from Canada. I have been teaching for over 15 years, 5 of them here in Bratislava. I have a lot of experience with Slavic Languages and I am an expert at identifying the common mistakes and habits Slovak, Czech and Russian speakers make.

I came to stay in Bratislava because it is in the middle of Europe and there are many opportunities to travel to different places. Some of my hobbies are Ice Hockey, Writing, Reading ( Economics, History) and travel." 

So Samom sa môžete stretnúť na individuálnych hodinách u nás v škole alebo  na vami zvolenom mieste. V prípade nutnosti prerušenia výučby kôli Covid19  je pripravený prejsť do online sveta a pokarčovať vo výučbe :)