top of page

zadarmo :)

zadarmo :)

zadarmo :)

zadarmo :)

zadarmo :)

Red White Merry Christmas Greeting Facebook Post (Presentation (169)) (1).png

ANGLICKÝ ADVENTNÝ KALENDÁR

online minikurz pre maminky s deťmi

06.12. - 24.12.

Užívajte si s deťmi advent a učte sa pritom angličtinu 

7.png

OD MIKULÁŠA DO VIANOC

jedno zimné anglické slovíčko denne

Advent je najčarovnejšie obdobie v roku.

Často ho ale kvôli zhonu ani nestíhame poriadne vnímať.

 

Preto som vymyslela Anglický adventný kalendár.

Naše deti túžia s nami  tráviť čas. Chcú sa s nami tešiť na Vianoce. Užime si toto nádherné obdobie s nimi!  Som mama, ktorá učí svoje deti doma hravou formou po anglicky a inšpirujem mamy, ako to môžu doma robiť tiež. Mojimi kurzami a tematickými výzvami, ako je táto, už prešlo vyše 1200 nadšených mám.  Pozývam aj teba na spoločnú cestu adventom :)

Každý deň nás čaká jedna jednoduchá úloha, ktorá nás naladí na Vianoce, ale pritom nezaberie veľa času. 

❤️ Čakajú nás krásne pracovné list v pdf. workbooku 

❤️Vyrobíme si aj vianočné pozdravy pre rodinu.

❤️Ozdobíme si byt, napečieme medovníky.

❤️Nachystáme menovky na darčeky.

❤️Vyrobíme si domáci sneh.

❤️Budeme si spievať

❤️Naladíme sa.

🌟

a pritom všetkom sa hravou formou učíme po anglicky :) 

Daruj svojmu dieťatku,

čo je preňho najcennejšie! 

ČAS S MAMOU!

Zároveň mu pritom otváraš dvere do budúcnosti.

Možno naučíš svoje dieťa jeho prvé slová😍 

Možno  dieťatku rozšíriš zásobu slov, ktoré už pozná a doplníte si zábavné spôsoby učenia sa.

 

👉Kalendár je vhodný pre tých, ktorí s angličtinou úplne začínajú

👉Aj  pre tých, ktorí sa už doma učia a uvítajú nové nápady.

Bauble

Nebudeš na to sama. 

Budem ťa viesť krok po kroku, milá mama. 

Vyskúšaš, ako skutočne jednoduché a zábavné môže byť domáce učenie angličtiny.

                                                               Získaš množstvo inšpirácie, ako ďalej.  

 

A už  za pár dní môžeš odsledovať, ako sa angličtina na tvoje deti "lepí" :) 

Workbook: pracovné listy na vytlačenie
Workbook: pracovné listy na vytlačenie

press to zoom
Tvorivé aktivity
Tvorivé aktivity

press to zoom
Hravá angličtina na každý deň
Hravá angličtina na každý deň

press to zoom
Workbook: pracovné listy na vytlačenie
Workbook: pracovné listy na vytlačenie

press to zoom
1/7

ČO VŠETKO JE V CENE KALENDÁRA?

Mikuláš vám nesie plné vrece! 

☃️Každý deň vás doma čaká jedna jednoduchá aktivita. 

 

Na začiatku dostaneš odo mňa 3 PDF-ká: Kalendár, workbook a sadu flashcards. 

Kalendár si môžete vytlačiť a niekde doma zavesiť, aby aj dieťatko videlo, čo ho každý deň čaká. Zároveň tak máte slovíčko dňa stále na očiach. Vo workbooku nájdete na každý deň nejakú aktivitu - worksheet, návrh tvorivej aktivity, vymaľovánku, strihaciu aktivitu alebo návod na výrobu domáceho snehu! Každý deň si po splnení aktivity dieťatko príslušné políčko v kalendári vyfarbí a krásne vidí, koľko dní do Vianoc ešte ostáva. 

☃️Cez víkend máte oddychový čas a video-lekcie

Môžete dobiehať, ak ste cez týždeň všetky aktivity nestihli. Ale čaká vás aj krátke zábavné video s mojou maňuškou Blue, ktorá si s deťmi preopakuje slovíčka, a mama si zatiaľ môže vypiť kávu a vyložiť nohy na stôl :D

☃️Pod stromček odo mňa dostanete darček:

    anglickú audio e-knižku

V knižke je veľmi jednoduchý príbeh a obsahuje všetky slovíčka, ktoré sa spolu naučíme. Môžete takto spolu krásne opakovať a budovať porozumenie anglickému textu. Môj kolega Native Speaker ju nahovoril a viete ju dieťatku pustiť aj ako audio knižku, alebo vytlačiť a čítať si spolu pred spaním. 

☃️Emailová podpora a jasné kroky v FB skupine

Nechcem aby si si vytlačila kalendár, urobila prvú aktivitu a už sa k tomu nedostala. Preto ťa budem touto cestou viesť, čaká ťa emailová podpora odo mňa, vždy jasné kroky čo robiť vo facebookovej skupine a pravidelné pripomienky, aby si nezabudla ;) 

☃️Poď sa zviesť s nami na vlne, spoločne to ľahšie ide.

 

Súčasťou online kalendára je uzavretá skupina na facebooku, kde sa stretneš s mamami, ktoré tiež učia svoje deti po anglicky. Vieme sa navzájom inšpirovať a motivovať. Sila komunity  a ľudia, ktorí smerujú na rovnaký cieľ, má veľkú moc a je dôležitou súčasťou procesu. Skupinová vibrácia  Ti pomôže zájsť ďalej, ako by si zašla sama. A je to aj väčšia zábava 😀  

 

☃️ Výzva je ideálna pre deti od 2-7 rokov.

Každú aktivitu si viete prispôsobiť svojím potrebám a schopnostiam dieťaťa. Aj tomu, koľko už po anglicky viete. Maminke stačí mierne pokročilá úroveň angličtiny, aby mohla na dieťatko hovoriť v krátkych anglických vetách. 

Toto všetko iba za
9,90 EUR

Ako vyzerajú anglické video-lekcie s Blue?

Blue proste deti baví, hovorí jednoduchým jazykom a pomáha deťom opakovať kľúčové slovíčka.

Vo všetkých mojich online programoch Blue dostáva 99% hodnotenie od detských klientov aj ich mám :)

 

Teraz má pre vás až 3 vianočné videá.

Nie, nebude tvoje dieťa iba sedieť pred telkou! Jedno video má 3-5 minút. To na učenie úplne stačí!

Pozrite si ukážku, ako Blue učí farby. 

Ukážeme Ti, ako ľahko sa môžete doma spolu učiť angličtinu!

"A čo keď to nebudem stíhať?" 🤔

 

Počujem ťa, drahá mama a rozumiem ti!

Ale nemusíš mať obavy. Prístup ku všetkým  materiálom a videám ti ostáva.

Môžete tak kľudne dokončovať aktivity a pozerať videá s Blue počas vianočných sviatkov alebo hoci v januári.

A vieš čo, posledné slovíčko, ktoré sa naučíme je a gift

Stačí ti ukázať pod stromček: "Look, there are gifts!"

A worksheet si dokončíte hocikedy po sviatkoch. 

You can do this!

😍

Naštartujte efektívne učenie angličtiny hravou formou v domácom prostredí.

Fun Baking
IMG_20221110_151732_edited.jpg

Volám sa Maťa, vyštudovala som psychológiu a angličtinu a založila som malú jazykovú školu v Bratislave. Máme tu kurzy pre dospelých aj predškolské deti a posledné 4 roky učím doma aj mojich dvoch synov

Teda, najprv chodili ku mne do kurzov v jazykovke, ale rýchlo som si všimla, že najväčší pokrok vždy spravíme doma, pri spoločnom opakovaní alebo plánovaní aktivít na hodinu. 

Rovnako som si začala všímať veľké rozdiely medzi deťmi v kurzoch, ktoré doma s maminkou opakujú slovíčka a frázy z hodiny a ktoré nie. A to ma priviedlo na myšlienku, že nie ja, ale tá mama, ktorá doma v hre zapája angličtinu, je tá najlepšia učiteľka. 

Odvtedy som vytvorila už dva online programy, ktoré pomáhajú maminkám na Slovensku a v Čechách učiť angličtinu svoje detičky doma :) Lebo je to najkrajší a aj najefektívnejší spôsob, akým dieťa učiť cudzí jazyk.

4-krát do roka, ku každému ročnému obdobiu, robím tematickú výzvu, ako je táto , aby som aj ďalším maminkám ukázala, aké krásne a veselé spoločné učenie môže byť.

 

MÁM TOTIŽ SEN, že pre generáciu našich detí bude angličtina  úplne prirodzená. Úplne pre každého z nich. Komunikácia,  štúdium, práca, dohľadávanie informácií, možnosť čerpať inšpirácie zo zahraničia. To je cieľom aj tejto výzvy, ktorá vám ukáže ako s domácim učením začať. 

Lebo verím, že to je najschodnejšia cesta, ako môj sen raz uvidieť v realite. Keď naše deti začnú vtedy, keď je učenie pre nich najprirodzenejšie.

V bezpečí, doma, s mamou. Tak, aby angličtina nebol cudzí jazyk, ktorý sa musí učiť. Ale iný jazyk, v ktorom sa s mamou často hrajú. A raz zistí, aký mu je užitočný.

Kto vás bude sprevádzať?

ČO HOVORIA OSTATNÉ MAMIČKY?

❄️"Nakoplo ma to k tomu, aby som zaradila aj anglické aktivity počas dňa a že sa dajú pekne skombinovať s tvorením ( to ma predtým nenapadlo). Aspoň trochu času sa vždy našlo,  ďakujeme za inšpiráciu. (Lenka)

❄️"Mňa táto výzva utvrdila v názore, ze malé hlavičky sú ako hubky, ktoré absorbujú obrovské množstvo podnetov a rýchlo sa učia. Preto som si istá, ze budeme pokračovať a dúfam, že sa nám bude dariť rovnako parádne ako počas tohto týždňa. Lebo keď náš dvojročný spustí jesenné slovíčka, každý len s údivom pozerá. A pritom mu to ide celkom ľahko a prirodzene. Ďakujeme za nakopnutie a super nápady." (Hanka)

❄️" Nakoplo mně to, abych se nebála doma učit syna anglicky a přinesl spoustu nápadů, jak efektivně dítě doma anglicky vzdělávat. Vím, že začít brzy je důležité, dcera začínala s AJ ve 4 letech a dnes jí má jako druhý "rodný" jazyk." (Dáda)

❄️"Tento aktívny štýl učenia syna veľmi baví, každý deň sa ma pýta, čo budeme dnes robiť keď prídeme zo škôlky. Sama na ňom vidím, ako rýchlo a jednoducho sa tie nové slovíčka za necelý týždeň na neho nalepili, a žiadnou silenou formou ale hravým prístupom. Určite v tom vidím význam a dôležitosť pokračovať. Ďakujem veľmi pekne za takúto príležitosť, robíte to skvelo." 🙏👍❤️ (Maťa) 

❄️"V prvom rade jedno veľké ĎAKUJEM tebe Maťka, za všetky aktivity, nápady, skvelé videá. Týmto si nám myslím, že všetkým ukázala, ako krásne sa dá neustále tvoriť, je jedno či jeseň, zima, Vianoce, Veľká noc. Všetko sa dá skvele využiť a pretvoriť na aktuálne obdobie. Nám sa určite najviac páčili flashcards, ktoré budeme určite dopĺňať a ďalej lepiť na stenu v izbe, ale výzva ma hlavne nakopla, aby sme angličtinu využívali kedykoľvek kedy sa dá. Mojim najväčším problémom bolo to, že som sa bála mojej úrovne angličtiny, ale pri tomto kurze som si uvedomila, že predsa len na deti ani v slovenčine nemôžeme rozprávať nejakou zložitou rečou. Preto ma to uistilo v tom, že dieťa dokáže cudzí jazyk naučiť aj ten, kto nemá úplne najvyššiu úroveň daného jazyka. Ešte raz ďakujeme !" (Zuzka)

❄️"Ja som sa utvrdila v tom, že chcem aby sa malý učil anglicky. Veľmi sa mu to páči, teší sa a sám sa pýta na nové slová. Má síce len 3 a nevie ešte všetko vysloviť ale opačne keď ja poviem po anglicky všetky slovíčka z tohto týždňa rozozná a na obrázkoch ukáže. Táto výzva je dôkazom, že reči typu angličtina nie je pre deti je hlúposť. Alebo, že deti pri tom neobsedia. To je na tom to krásne! Vôbec netreba sedieť pri tom, ale dá sa učiť pri každej dennej činnosti. Ďakujeme moc!" (Ala) 

❄️ "Výzva ma nakopla naplno využiť tu trošku času po škôlke, ktorú máme na hranie. Veľmi sa mi páčili rôznorodé aktivity a inšpirovalo ma to najmä v tom, že určitá slovná zásoba sa dá precvičovat rôznymi spôsobmi tak, aby to bolo zaujímavé aj pre mňa aj pre dcérku. Komunita mamičiek je v tomto veľmi nápomocná. Ďakujem veľmi pekne." (Martina)

❄️ "K výzve som sa dostala,ani neviem,ako,ale som z nej nadšená. Som síce vyštudovaná učiteľka angličtiny, mám 2r syna a viac menej som nevedela, ako pracovať s malými deťmi s angličtinou, učila som na 2. stupni. Takže za mňa skvelé nakopnutie, prepojenie aj s tvorením, pohybom, fakt paráda. Vďaka. U nás teda boduje tvorenie hlavne, pohyb je zatiaľ taký neriadený - celý svet náš:))" (Janka)

bottom of page