top of page

zadarmo :)

zadarmo :)

zadarmo :)

zadarmo :)

zadarmo :)

10.10. - 16.10.

pre maminky s deťmi 

ZDARMA :)

Leaf
Green Pink Minimalist Summer Sale Facebook Post (1080 × 1080 px).png

Užívajte si s deťmi jeseň a učte ich pritom angličtinu 

JESENNÁ VÝZVA 

Leaf

Jesenná angličina s mamou 

Sun
Leaf
6.png
Leaf
6.png

Prijmeš moju výzvu?

Naučme spolu počas jedného týždňa svoje deti jesenné slovíčka po anglicky. 

Ukážem Ti, ako ľahko sa to dá!

  • každý deň Ťa čakajú zaujímavé aktivity na doma aj na von  

  • rady a tipy ako si nastaviť domáce učenie tak, aby bolo efektívne

  • materiály na stiahnutie

  • zábava s mojou maňuškou Blue

Smiley
6.png
Screenshot_20220926_133150_com_edited.jpg
6.png

Október  hýri farbami a volá do prírody.

🌧️Ale prináša dlhé aj daždivé popoludnia a viac času na aktivity na doma.

Oba tieto prvky vo výzve využijeme a dostanete tipy ako sa učiť v prírode a na prechádzke a ako sa zabaviť doma, keď sa vonku už tak skoro stmieva.

Možno naučíš svoje dieťa jeho slová! 

Možno  dieťatku rozšíriš zásobu slov, ktoré už pozná a doplníte si zábavné spôsoby učenia sa.

👉Výzva je vhodná pre tých, ktorí úplne začínajú

👉Aj  pre tých, ktorí sa už doma učia a uvítajú nové nápady.

Holiday Pumpkins

Vďaka výzve si vyskúšaš, ako skutočne jednoduché a zábavné môže byť domáce učenie angličtiny.

 

  • Naučíte sa spolu doma jesenné slovíčka.

  • Užijete si zábavné spoločné chvíle.

  • Získaš množstvo inšpirácie, ako ďalej.  

 

A už  za pár dní môžete odsledovať, ako sa angličtina na vaše deti "lepí" :) 

8_edited.jpg
Autumn Walk
Join Now

🍁Každý deň Ti príde jeden email.

Pre mamu: Nájdeš v ňom krátke 5 minútové video určené pre mamu, v ktorom budem zdieľať užitočné tipy k domácemu učeniu, návod krok za krokom ako doma začať a  čaká ťa určite  množstvo A-HA momentov. 

Pre dieťa: Okrem toho mám na každý deň pripravené hravé jesenné aktivity a pdf materiály k nim. Stačí vytlačiť a pustiť sa do učenia. Pardón, do hry :)

 

🍁Poď sa zviesť s nami na vlne, spoločne to ľahšie ide.

 

Výzva prebieha v uzavretej skupine na facebooku, kde sa vieme navzájom inšpirovať a motivovať. Sila komunity  a ľudia, ktorí smerujú na rovnaký cieľ, má veľkú moc a je dôležitou súčasťou procesu. Skupinová vibrácia  Ti pomôže zájsť ďalej, ako by si zašla sama. A je to aj väčšia zábava 😀  

🍁Bude aj súťaž :)

 

Aby som vás motivovala čo najviac sa zapájať a aktivity s deťmi skúšať, súťažíme o 6 týždňový online kurz Hravá angličtina s mamou. Čím viac dní sa do výzvy zapojíš, tým väčšia je tvoja šanca na výhru. Stačí s deťmi robiť aktivity a dať nám o tom vedieť :) 

🍁 Výzva je ideálna pre deti od 2-6 rokov.

Každú aktivitu si viete prispôsobiť svojím potrebám a schopnostiam dieťaťa. Aj tomu, koľko už po anglicky viete. Budem o tom vo videách hovoriť. Maminke stačí mierne pokročilá úroveň angličtiny, aby mohla na dieťatko hovoriť v krátkych anglických vetách. 

8_edited.jpg
Mother and Son
4.png

Môj príbeh

InShot_20220705_150233975.jpg

Volám sa Maťa, vyštudovala som psychológiu a angličtinu a založila som malú jazykovú školu v Bratislave. Máme tu kurzy pre dospelých aj predškolské deti a posledné 4 roky učím doma aj mojich dvoch synov

Teda, najprv chodili ku mne do kurzov v jazykovke, ale rýchlo som si všimla, že najväčší pokrok vždy spravíme doma, pri spoločnom opakovaní alebo plánovaní aktivít na hodinu. 

Rovnako som si začala všímať veľké rozdiely medzi deťmi v kurzoch, ktoré doma s maminkou opakujú slovíčka a frázy z hodiny a ktoré nie. A to ma priviedlo na myšlienku, že nie ja, ale tá mama, ktorá doma v hre zapája angličtinu, je tá najlepšia učiteľka. 

Odvtedy som vytvorila už dva online programy, ktoré pomáhajú maminkám na Slovensku a v Čechách učiť angličtinu svoje detičky doma :) Lebo je to najkrajší a aj najefektívnejší spôsob, akým dieťa učiť cudzí jazyk.

4-krát do roka, ku každému ročnému obdobiu, robím výzvu zdarma, aby som aj ďalším maminkám ukázala, aké krásne a veselé spoločné učenie môže byť.

 

MÁM TOTIŽ SEN, že pre generáciu našich detí bude angličtina  úplne prirodzená. Úplne pre každého z nich. Komunikácia,  štúdium, práca, dohľadávanie informácií, možnosť čerpať inšpirácie zo zahraničia. To je cieľom aj tejto výzvy, ktorá vám ukáže ako s domácim učením začať. 

Lebo verím, že to je najschodnejšia cesta, ako môj sen raz uvidieť v realite. Keď naše deti začnú vtedy, keď je učenie pre nich najprirodzenejšie.

V bezpečí, doma, s mamou. Tak, aby angličtina nebol cudzí jazyk, ktorý sa musí učiť. Ale iný jazyk, v ktorom sa s mamou často hrajú. A raz zistí, aký mu je užitočný.

ČO HOVORIA OSTATNÉ MAMIČKY?

8_edited.jpg
7.png

🍂"Učenie angličtiny s deťmi môže byť zábava a súčasť nášho bežného dňa. Veľmi si cením všetky predstavené aktivity, lebo mám opäť nové nápady ako môžme spolu tráviť hodnotný čas. Už ozaj od malička sa dá detičky učiť aj cudzí jazyk a ono sa to na nich krásne "nalepí". (Bea)

🍂"Dcérke sa veľmi páčia flashcards a pohybové hry a pre mňa to bol taký impulz, aby sme angličtinu začlenili do nášho bežného života. Naozaj sa príležitosti objavujú a oveľa spontánnejšie na dcérku hovorím v angličtine." (Zuzka)

🍂" Nakoplo mně to, abych se nebála doma učit syna anglicky a přinesl spoustu nápadů, jak efektivně dítě doma anglicky vzdělávat. Vím, že začít brzy je důležité, dcera začínala s AJ ve 4 letech a dnes jí má jako druhý "rodný" jazyk." (Dáda)

🍂"Aj malé úsilie vie priniesť posun a tým ďalšiu motiváciu, netreba si z toho robiť vopred "balvan"; je možné (a potrebné) si to poloziť do roviny "spoločný zabavne travený čas." (Nasťa)

bottom of page