Trvanie :  6 týždňov

Intenzita:  1x týždenne 

Kedy: štvrtok 18:30-19:30 alebo streda 18:30-19:30

Počet ľudí v skupine: 8-10

Cena: 59,90

Termín: máj 2019

               

Travel English

 

Rozviažte svoj jazyk a uistite sa, že sa nestratíte vo svete! Blíži sa čas dovoleniek a ak patríte k tým, ktorým jazyková bariéra pri cestovaní spôsobuje šteklenie v žalúdku, je načase s tým skoncovať!

 

Veľa ľudí má strach z toho, že sa v zahraničí nedohovoria a že ich jazykové znalosti sú nedostatočné. Náš 6-týždňový Travel English vás pripraví na všetky situácie, s ktorými sa môžete v zahraničí stretnúť! Od tých jednoduchých ako prežiť na letisku a imigračnú kontrolu, objednať si izbu alebo rezervovať zájazd, či prenajať auto, až po zložitejšie situácie ako sťažnosti a riešenie problémov.

 

Osvojíte si základné frázy a slovnú zásobupraktickej príručke, ktorú zbalíte so sebou aj na cesty! V príjemnej atmosfére kurzu sa uvoľníte a dovolenkovo naladíte.

 

Vhodné pre úrovne mierne pokročilý. Kurz nie je určený pre úplných začiatočníkov.

 

 

 

NAŠA ADRESA

 Osvetová 18

 Ružinov

 Bratislava

  • https://plus.google.com/117167403531
  • facebook-square

KDE NÁS NÁJDETE

Subscribe for Updates

Budeme Vás informovať o zľavách, aktuálnych termínoch nových kurzov a akciách v English House! Nepremeškajte najvýhodnejšie ceny kurzov.

Prihlásením sa nám dávate súhlas na spracúvanie osobných údajov, ktoré budú spracovávané v súlade so zákonom 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.