Sun

zadarmo :)

zadarmo :)

zadarmo :)

zadarmo :)

zadarmo :)

Užívajte si s deťmi leto a učte sa pritom angličtinu 

18.7. - 31.7.

LETNÁ VÝZVA 

zadarmo :)

Ice Cream Cone
Smiley

Ako využiť letné dni na niečo príjemné a užitočné?  

Pridaj sa do výzvy a učte sa angličtinu.

Hravo a kdekoľvek. 

 

                                          Angličtina sa dá učiť aj v lete, aj na pláži aj na dovolenke! 

Watermelon
Summer Time Fun

 

 

Pustíme sa do toho spolu a vyskúšate si, ako skutočne jednoduché a zábavné môže byť domáce učenie angličtiny.

 

Na vlastné oči si už za 14 dní môžete odsledovať, ako sa angličtina na vaše deti lepí a ako o ňu hneď prejavia  záujem:) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prečo výzva?  💪

👉Mám  pre vás pripravených 14 dní intenzívneho spoločného zámeru: naučiť sa 14 typických letných slovíčok. 

 

👉Každý deň  jednu úlohu (na víkend máte voľno)

 

👉Aktivity sú skutočne jednoduché, aby vám nezabrali príliš veľa času

👉Poď sa zviesť s nami na vlne, skupinová vibrácia a spoločný zámer ťa povedie ďalej, ako by si zašla sama. 

👉Bude aj súťaž o fakt dobré ceny :)

👉 Výzva je ideálna pre deti od 2-6 rokov. Maminke stačí mierne pokročilá úroveň angličtiny. 

Branch
Join Now
Branch

Čo môžem vyhrať? 

👉Jedna z vás vyhrá  prístup do 4 týždňového online kurzu Hravá angličtina s mamou, kde sa  naučíš základné techniky domáceho učenia a rovno si s detičkami osvojíte slovíčka z troch tém: farby, čísla a zvieratká.

👉Päť z vás vyhrá Dovolenkový Mini Kurz s e-bookom a s návodom, ako sa učiť počas dovolenky (súčasťou sú aj 2 videá pre deti s ďalšou letnou slovnou zásobou a inštruktážne video pre mamu) 

Cute Toddler in Pool

Môj príbeh

InShot_20220705_150233975.jpg

Volám sa Maťa, vyštudovala som psychológiu a angličtinu a založila som malú jazykovú školu v Bratislave. Máme tu kurzy pre dospelých aj predškolské deti a posledné 4 roky učím doma aj mojich dvoch synov

Teda, najprv chodili ku mne do kurzov v jazykovke, ale rýchlo som si všimla, že najväčší pokrok vždy spravíme doma, pri spoločnom opakovaní alebo plánovaní aktivít na hodinu. 

Rovnako som si začala všímať veľké rozdiely medzi deťmi v kurzoch, ktoré doma s maminkou opakujú slovíčka a frázy z hodiny a ktoré nie. A to ma priviedlo na myšlienku, že nie ja, ale tá mama, ktorá doma v hre zapája angličtinu, je tá najlepšia učiteľka. 

Odvtedy som vytvorila už dva online programy, ktoré pomáhajú maminkám na Slovensku a v Čechách učiť angličtinu svoje detičky doma :) Lebo je to najkrajší a aj najefektívnejší spôsob, akým dieťa učiť cudzí jazyk.

4-krát do roka, ku každému ročnému obdobiu, robím výzvu zdarma, aby som aj ďalším maminkám ukázala, aké krásne a veselé spoločné učenie môže byť.

 

MÁM TOTIŽ SEN, že pre generáciu našich detí bude angličtina  úplne prirodzená. Úplne pre každého z nich. Komunikácia,  štúdium, práca, dohľadávanie informácií, možnosť čerpať inšpirácie zo zahraničia. To je cieľom aj tejto výzvy, ktorá vám ukáže ako s domácim učením začať. 

Lebo verím, že to je najschodnejšia cesta, ako môj sen raz uvidieť v realite. Keď naše deti začnú vtedy, keď je učenie pre nich najprirodzenejšie.

V bezpečí, doma, s mamou. Tak, aby angličtina nebol cudzí jazyk, ktorý sa musí učiť. Ale iný jazyk, v ktorom sa s mamou často hrajú. A raz zistí, aký mu je užitočný.

ČO HOVORIA OSTATNÉ MAMIČKY?

🍉"Učenie angličtiny s deťmi môže byť zábava a súčasť nášho bežného dňa. Veľmi si cením všetky predstavené aktivity, lebo mám opäť nové nápady ako môžme spolu tráviť hodnotný čas. Už ozaj od malička sa dá detičky učiť aj cudzí jazyk a ono sa to na nich krásne "nalepí". (Bea)

🍉"Dcérke sa veľmi páčia flashcards a pohybové hry a pre mňa to bol taký impulz, aby sme angličtinu začlenili do nášho bežného života. Naozaj sa príležitosti objavujú a oveľa spontánnejšie na dcérku hovorím v angličtine." (Zuzka)

🍉" Nakoplo mně to, abych se nebála doma učit syna anglicky a přinesl spoustu nápadů, jak efektivně dítě doma anglicky vzdělávat. Vím, že začít brzy je důležité, dcera začínala s AJ ve 4 letech a dnes jí má jako druhý "rodný" jazyk." (Dáda)

🍉"Aj malé úsilie vie priniesť posun a tým ďalšiu motiváciu, netreba si z toho robiť vopred "balvan"; je možné (a potrebné) si to poloziť do roviny "spoločný zabavne travený čas." (Nasťa)