Osvoj si techniky hravého učenia

Aj ty môžeš učiť svoje dieťa doma po anglicky

 

Group Portrait

Hravá angličtina s mamou

Aktivity pre hravé a zábavné učenie angličtiny doma

6-týždňový online kurz

Green and Yellow Summer Tropical Lemons A4 Stationery Page Border (1).png

V kurze sa naučíš: 

🔶 Ako hravo a s ľahkosťou priniesť do vášho života angličtinu

🔶 Aký si zvoliť systém a akým spôsobom zľahka pravidelne pridávať stále viac

🔶 Hry a techniky, ktoré môžeš rôzne obmieňať a používať stále dookola pri domácom učení

🔶 Ako prinášať aktivity tak, aby to deti bavilo a ty si netlačila zbytočne na pílu  

🔶 Ako sa zbaviť najčastejších obáv, ktoré vás môžu doma brzdiť ako "oneskorí to vývin rodnej reči" a "bude si jazyky pliesť" či "je to príliš skoro"

🔶Ako si nájsť čas v mori materských povinností. Prekonáš prokrastináciu a nastavíš si priority.

🔶Pretransformuješ tvoj mozog aby si navykol pravidelne zapájať angličtinu do vašich bežných hier a aktivít. Po kurze to bude pre Teba prirodzené a  samozrejmé a už sa nikdy nestane, že na z angličtiny vypadnete. 

🔶Otvoríš dvere svojej vlastnej  kreativite, čo s deťmi robiť a ako sa učiť.

🔶Získaš inšpirácie, pripravené aktivity a materiály, ktoré môžeš rovno použiť.

🔶Postupuješ podľa testovaného a overeného procesu, ktorý ťa zbaví dohadov,  tápanie či zahltenia informáciami či aktivitami. Všetko máš naservírované postupne v zmysluplných ucelených celkoch. Získaš  jasné kroky, ako na to.

 

 

 

 

Tvoje dieťa

🔷Si osvojí základnú anglickú slovnú zásobu - farby, čísla, zvieratká, základné pohybové úkony. 

🔷Bude rozvíjať svoje kognitívne schopnosti. Ono to totiž nie len o angličtine. Výskumy dokazujú, že učenie sa jazyka podporuje schopnosť prekonávať prekážky, kritické myslenie, schopnosť naslúchať čo druhý hovorí a nachádzať v tom význam, zlepšuje pamäť, schopnosť sústrediť sa, podporuje kreativity a flexibiltu mysle a tieto benefity už s dieťaťom ostávajú, aj keby sa danému jazyku prestalo venovať a danú cudziu reč sa napríklad nakoniec nenaučilo.

🔷Strávi veselý čas so svojou mamou. Je to implementačný kurz,  to znamená, že čo sa naučíš, budeš hneď doma skúšať s dieťatkom. Užijete si kvalitný spoločný čas, kopu zábavy a vzájomnej blízkosti. Budeš prekvapená, ako to posilní váš vzťah. 

🔷Môžeš sa tešiť na to, že sa dieťa samé začne vypytovať na anglické slovíčka, začne ich používať v komunikácii a pri hre a už je to už len krôčik k prvým samostatným vetám, na ktorých sa doma zaručene pobavíte. "I am please sausage." Bola jedna  z prvých od môjho 4 ročného syna, keď si prosil  klobásku. Nie, nebola ani náhodou gramaticky správna. Pretože to neboli ani jeho prvé vety v slovenčine. Ale začína kombinovať a tvoriť, skladať do kopy to málo čo vie. A to je paráda. 

Mother and Daughter Portrait
Happy Dance

POSTAVÍŠ ZÁKLADNÝ STAVEBNÝ KAMEŇ JEHO JAZYKOVÝCH SCHOPNOSTÍ NA KTORÝCH BUDE STAVAŤ UŽ CELÝ ŽIVOT

 

Spoločné učenie v bezpečnom domácom prostredí buduje u dieťatka lásku k angličtine, ktorá ho podporí aj v časoch, keď sa angličtinu bude učiť v škole. Angličtina bude niečo bezpečné a známe.

Nebude mať problém správne zachytiť nové slová a bez problémov čokoľvek vyslovovať.

Green and Yellow Summer Tropical Lemons A4 Stationery Page Border (1).png

Nauč sa 4 Základné prvky domáceho učenia angličtiny

FLASHCARDS

Farebné kartičky s obrázkami sú  zábavné a užitočné, len treba vedieť ako ich používať. 

POHYB

Niektoré deti neobsedia. Učte sa spolu v pohybe. Nauč sa zábavné hry, ktoré môžeš kedykoľvek použiť. 

TVORENIE

Pri maľovaní a spoločnom tvorení vzniká nádherný priestor na učenie. Povieme si čo je dôležité vedieť.

REAL LIFE 

Každodenný život nám prináša množstvo skvelých príležitostí na učenie sa. Nauč sa, ako ich uchmatnúť a využiť. 

ONLINE KURZ OBSAHUJE: 

💠6 spoločných týždňov 

💠4 moduly, v každom si detailne prejdeme jeden zo základných prvkov domáceho učenia 

(každý modul obsahuje teoretické video (20 až 40 minút), praktickú video ukážku daných aktivít s deťmi (cca 20 minút), materiály k aktivitám na stiahnutie a presné kroky, čo v daný týždeň robiť)

💠4x video lekciu pre dieťa s maňuškou Blue, ktorá dieťa zabaví ale aj pomôže zopakovať cieľové slovíčka a umožní mu počúvať dialóg v angličtine. Aby ten rozvoj plynulosti reči nebol úplne iba na vašich pleciach. A v každom videu prináša Blue tip na ďalšiu aktivitu, ktorú môžete s dieťatkom vyskúšať. 

A že sa deťom do toho chce, keď vidia, že to robí Blue! 

💠2 implementačné týždne, aby ste kurz stíhali pohodovým tempom 

💠4x Q&A online stretnutia naživo, odpovedám na každú otázku, rozpustím každú obavu či neistotu 😉

💠FB skupinu ku kurzu - komunita na zdieľanie a vzájomnú podporu 

BONUSY

Akčný bonus platný do 2.8.2022 do 23:00

4x skupinová online lekcia s maňuškou Blue, ktorá deti proste baví (1 lekcia = 20 min)

Minikurz Čítajme spolu

Anglická knižka, ktorú ti pošlem domov a budeme ju spoločne čítať - prevediem ťa procesom postupného čítania kníh v angličtine tak, aby to deti bavilo.

Minikurz Angličtina na dovolenke 

Dostaneš ho hneď po uhradení faktúry, aby si mohla využiť zvyšok leta a pokračovať v tom, čo si naštartovala vo výzve. Obsahuje e-book s materiálmi, teoretické video s praktickými typmi ako sa učiť na dovolenke a dve krátke videá pre dieťa s maňuškami Blue a Willy

Green and Yellow Summer Tropical Lemons A4 Stationery Page Border (1).png
Kid Painting

Prihlás sa už teraz a využi  výnimočnú

predpredajovú cenu

(ponuka platí do 5.8.2022)

118 EUR

84 EUR 

PRE KOHO JE KURZ VHODNÝ?

Pre všetky mamičky s deťmi vo veku 2,5 -6 rokov, ktorým záleží na jazykovom vzdelaní ich detí  a baví ich spoločný čas s deťmi, spoločné tvorenie či rozvíjanie ich zručností.

Naučené postupy a materiály ale iste využijete aj na mladších súrodencov v budúcnosti. Tí budú mať benefit, že angličtinu budú doma počúvať úplne od malička :)

ČO HOVORIA MAmInKY PO KUrZE

Happy Kids in Pool

Kurz odporúčam. Priniesol mi veľa nových podnetov a nápadov, ako sa doma s dieťaťom učiť a precvičovať angličtinu hravou a zábavnou formou. Vďaka kurzu dokážem angličtinu vsunúť do bežného života a vlastne to ani nie je učenie. Synček si vďaka flashcards osvojil zvieratká, pozná farby a počíta po anglicky. Veľmi ho to baví a ja sa teším, že dostal do života prvé základy anglického jazyka.😉

— Stanka, mama 4 detí

Happy Boy

Kurz sa mi veľmi páčil. Najprv som nevedela, čo presne môžem čakať. Učiť svoje dieťa sama doma po anglicky mi prišlo príliš komplikované a predovšetkým som si nebola istá svojou úrovňou jazyka. Avšak kurz je veľmi prehľadný, prístupný ozaj pre každého, kto jazyk ovláda aspoň trošku. Je tvorený hravou formou a je zrozumiteľný. Obsahuje mnohé skvelé tipy a aktivity, ktoré sa dajú všemožnými spôsobmi pretvárať a prispôsobovať si podľa seba. No čo je najdôležitejšie, vďaka kurzu som sa naučila ako nájsť v (snáď) každej situácii bežného dňa príležitosť na učenie sa angličtiny. Ďakujem krásne Martinke za tento kurz!

— Bea, mama Oskara (2,5 roka)

Kurz je veľmi dobre vystavaný a skvelo slúži na to aby človek získal predstavu a zručnosť v tom ako začať s dieťaťom s výučbou angličtiny a najmä ako udržať jeho záujem o angličtinu pri rôznych aktivitách, ktoré boli pre mňa veľmi inšpirujúce a určite s nimi budeme pokračovať. Bolo to vlastne také krásne vodítko, ako s dieťatkom stráviť pekný čas s rôznymi aktivitami v angličtine, pričom si každý mohol zvoliť čas a formu akú mu vyhovovala a ja som sa tešila na každý týždeň čo tam zase vymyslíš a musím skonštatovať, že by som to bez kurzu nevedela takto krásne uchopiť ako fungujeme dnes, takže veľká vďaka za úžasnú inšpiráciu.

— Evka, mama Sašky (3,5 roka)

Happy Girl

Čím ďalej tým viac žasnem nad vašimi znalosťami a nadhľadom nad tematikou detská psychika vs. učenie jazyka, Maťka! Odhalili ste mi veľa zaujímavých súvislostí, dosiaľ nepoznaných grífov, ako deti motivovať a zároveň to robiť bez tlaku, zľahka, a užívať si spoločný čas:) ďakujem! Kurz bol to pravé orechové na to, ako nie len začať, ale aj pochopiť, že sa netreba báť žiadneho "drilovania" a trápenia seba i detí, ale že sa to všetko dá formou spoločne zábavne tráveného voľného času . Kurz prináša aj mnoho zaujímavých informácii o tom, ako deti motivovať, čo ich môže naopak od jazyka odrádzať a ako si ukotviť učenie angličtiny do bežných dní aj po skončení kurzu ;)

— Natália, mama Filipka a Juliána (2,5 a 4,5 roka)

FAQ 

Koľko času budem potrebovať?

Asi pol hodinu až hodinu týždenne budeš potrebovať na pozretie videí. Praktické video  - video ukážku ako robia jednotlivé aktivity moje deti - môžeš ale kľudne pozerať s deťmi spolu. Často pri tom deti dostanú chuť hneď niektorú aktivitu vyskúšať. Ďalšiu hodinu týždenne potrebuješ na robenie daných aktivít s dieťaťom, ideálne v 15 minútových úsekoch počas týždňa. 

Aký  vek detí je najvhodnejší? 

Aktivity sú vhodné pre deti od 2 do 6 rokov. Mladšie deti často skôr sedia pri mame a na mame, pozerajú sa, ako strihá či lepí a potrebujú viac jej pomoc pri hre či aktivite. Môže to pôsobiť pasívne, napriek tomu sa učia. Staršie môžu viac strihať, maľovať a tvoriť samé. 

Potrebujem vedieť po anglicky? 

Áno. Pointa je, že angličtinu učí mama. Aby ju mohla učiť, potrebuje niečo vedieť. Maminke ale stačí úroveň Pre-Intermediate, teda mierne pokročilý, čo je bežná úroveň jazyka po strednej škole. Potrebujete na dieťa hovoriť v krátkych jednoduchých vetách

Nie je lepšie zapísať dieťa na kurz k profesionálnemu lektorovi za rovnaké peniaze?

Nie a nie. Verím že práve mama je najlepšia učiteľka a môže angličtinu prinášať v krátkych časových úsekoch ale častejšie, ako 1x do týždňa na hodine s lektorom. Učenie je efektívnejšie, systematickejšie a mama vie vystihnúť moment, kedy je dieťa pripravené prijímať, kým lektor má len daných 45 min. či už je dieťa na učenie naladené alebo nie. Rovnaké peniaze by ste síce zaplatili možno za 1 semester  v jazykovej škole, ale po skončení semestra by ste museli platiť ďalší a ďalší. Čo je efektívnejšie, kurz na 3 mesiace alebo osvojiť si systém, ktorý môžem používať dlhé mesiace či roky po skončení kurzu a využiť opäť aj pri druhom dieťati? 

Moje dieťa už navštevuje detský kurz v jazykovej škole, vadí to? 

Absolútne nie. Nie je nič lepšie ako poznať spôsoby, akými doma rozvíjať to, čo sa dieťa naučí v jazykovej škole. Jedna hodina týždenne v jazykovke je málo, ale keď to mama doma správne podporí, dieťa môže napredovať doslova míľovými krokmi. 

Máš ešte otázky? Napíš mi na info@englishhouse.sk