top of page

Erika

Ďalší svetobežník v našom tíme. Vyštudovala Strategický manažment na UK Bratislava a prvé skúsenosti získavala v Austrálii, Ázii a Pacifiku. Niekoľko rokov pôsobila ako Finančný analytik, dnes sa s ňou však stretnete na hodinách Busy Bees od úrovne Intermedaite + až po Upper Intermediate.

Bezprostredná osôbka plná energie a dobrej nálady, to však v žiadnom prípade neznamená, že sa pri nej môžete flákať. Spojiť tvrdú prácu so zábavou - to je Erikina špecialita!

Zuzka

Individualista s kreatívnou mysľou a nadšením pre prácu v kolektíve. Vďaka niekoľko ročnému pôsobeniu v zahraničí, predovšetkým v Anglicku, kde pracovala ako umelecký asistent, si ju ľahko pomýlite s rodeným hovorcom. Vyštudovala na University of Kent v Canterbury odbor Autorská divadelná tvorba a na University of Central Lancashire v  Prestone medzinárodnú žurnalistiku. Angličtinu učí od roku 2016 a okrem učenia angličtiny a divadla ju baví literatúra a cestovanie.

Michaela

Je obrovským nadšencom angličtiny, ktorej sa intenzívne venuje už od malička. Aj svoj odbor na vysokej škole - podnikový manažment - študovala  na CityUniversity of Seattle Bratislava v angličtine. Sedenie v kancelárii ju už trochu omrzelo, tak si spravila štátnicu z jazyka  a večer po práci sa s ňou môžete stretnúť na hodinách Chill-out v našej obývačke alebo na sobotných Vocabulary explosions. Baví jú šport, hudba, varenie aj výroba dekorácií a dokáže sa s vami baviť naozaj o všetkom. Rada sa s vami podelí o svoje znalosti a entuziazmus a pomôže vám v sebe objaviť radosť z učenia sa .

Michal

Vyštudoval marketing a manažment v Bratislave, avšak už vyše 2 rokov sa venuje výučbe anglického jazyka na plný úväzok. Všeobenú angličtinu na hodine ľahko zmieša s light Business English, veď tú už dnes potrebuje každý! Individuálne hodiny s ním vám pomôžu zvládať angličtinu vo vašej práci a rozšíriť si vašu office slovnú zásobu :) Rád kreslí a pokecá si s vami o umení aj o počítačových hrách.

bottom of page