top of page
8_edited.jpg
7.png

Day 2. 🎉

Druhý deň výzvy! Tu je tvoje dnešné video :

Nestihla si včerajší deň? 

Dnešná aktivita s dieťatkom:

1. Pustite si 2. video s Blue

Dneska vás naučí jednoduchú hru. Vyskúšajte ju! Použite flashcards a obrázky z poslednej starny PDF-ka- Random pictures. 

2. Zahrajte si domino

Už aj malinké deti sa vďaka dominu učia rozoznávať vzorce, patterns. V akom poradí majú ísť veci za sebou. Je to jedna zo základných matematických zručností. A pritom sa učíme angličtinu. Hlavne hravo! 

Mladšie deti  môžu ľubovoľne hľadať v hŕbe obrázkov, ktorým nasledovať, aby ste vytvorili dlhého hada s opakujúcim sa vzorom. 

Starším deťom môžete zadať jednoduché pravidlá - rozdajte 6 kartičiek sebe aj dieťaťu (deťom) a prvú kartičku vyložte pred vás. Pokračujete ako sa kosí a každý priloží jednu zo svojich kartičiek a vytvárate dlhého hada, ktorý sa môže rôzne krútiť.  Posledný obrázok poslednej kartičky sa vždy musí zhodovať s prvým obrázkom kartičky, ktorú chceme priložiť.  Ak niekto nemá akú kartičku priložiť, ťahá si z kopy. Kto sa prvý zbaví kariet, vyhráva. 

(4. a 5. strana z PDF na tlač)

13.png
14.png

V skupine na facebooku sa s nami môžeš podeliť, ako vám to doma ide.

🤗 Vidieť ostatné mamy, ktoré sa snažia o to isté je príliv podpory, ktorú možno práve teraz potrebuješ. 

🦵A možno potrebuješ "gentle kick in the butt" 😅a uvidieť, koľko mám už doma svoju dnešnú úlohu splnilo a popchne ťa to pustiť sa do toho tiež! 

✨A možno chceš vyhrať 6 týždňový online kurz Hravá angličtina s mamou, ktorý budem žrebovať na záverečnom webinári. 

 

bottom of page